Dubaj w 3 dni

199
com_content.category
(2 razy zagłosowano, średnia ocena 4.00 na 5)
Dubaj w 3 dni4.00 out of 50 based on 2 voters.


Masz trzy dni na zobaczenie Dubaju i zastanawiasz się, co koniecznie powinno znaleźć się w planie Twojej wycieczki? Spieszymy z pomocą! Dubaj to miasto bardzo bogate w atrakcje turystyczne, ale w ciągu trzech dni bez problemu można zobaczyć te najbardziej popularne. Oto nasza propozycja na zorganizowanie trzech pełnych wrażeń dni w Dubaju:

Dubaj | W trzy dni zdążymy poznać różne oblicza Dubaju
Dubaj | W trzy dni zdążymy poznać różne oblicza Dubaju (by petercaulf )

Dzień 1: znaki rozpoznawcze Dubaju

Najwyższy budynek świata

Pierwszy dzień pobytu w Dubaju proponujemy zacząć od zwiedzenia najwyższego budynku na świecie, liczącego prawie 830 metrów drapacza chmur Burj Khalifa. Na 124. piętrze tego budynku znajduje się platforma widokowa – to obecnie nie bez przyczyny jedna z największych atrakcji Dubaju.

Dubaj w kilka godzin

198
com_content.category
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Dubaj w kilka godzin5.00 out of 50 based on 1 voters.


Dubaj, przez wiele lat kojarzony głównie z ropą naftową, dzisiaj staje się nie tylko światową stolicą przepychu i luksusu, ale także jednym z głównych lotniczych węzłów Azji. Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju zajmuje obecnie 13. miejsce na liście lotnisk pod względem ilości obsługiwanych pasażerów w ciągu roku.

Dubaj | Masz kilka godzin na zwiedzanie Dubaju? Pomożemy ci je zaplanować!
Dubaj (Widok z Burj Khalifa) | Masz kilka godzin na zwiedzanie Dubaju? Pomożemy ci je zaplanować! (by sierragoddess )

Nic więc dziwnego, że Dubaj jest doskonale przygotowany pod względem turystycznym. Do miasta warto pojechać, nawet jeśli możesz spędzić w nim tylko kilka godzin między jednym samolotem a drugim.

Co warto zobaczyć? Oto nasze propozycje!