Moda na złote tatuaże

09 styczeń 2013.

207
com_content.article
(3 razy zagłosowano, średnia ocena 4.67 na 5)
Moda na złote tatuaże4.67 out of 50 based on 3 voters.


Dubaj jest synonimem bogactwa i przepychu. Wszystko jest tu największe i najdroższe. Rzecz ma się identycznie z tatuażami. Nawet one muszą tu być najpiękniejsze i najbardziej oryginalne.

Dubaj | Pomysł ozdabiania ciała złotem wziął się z Japonii
Dubaj | Pomysł ozdabiania ciała złotem wziął się z Japonii (by Precious Skin )

Jeśli marzy nam się nietuzinkowy, wakacyjny tatuaż powinniśmy wybrać się do Dubaju. Panuje tu teraz moda na tatuaże ze złota. Jest to świetna ozdoba ciała zarówno na ślub, jak i inne ważne uroczystości.

Zdobienia w 99 procentach wykonywane są ze złota lub platyny. Tatuaż odbijany jest na skórze za pomocą gotowego szablonu. Cały zabieg trwa nie więcej niż 10 minut.

Tatuaż z 24-karatowego złota utrzymuje się na skórze około 7 dni, a jego koszt w porównaniu do efektu jest niewielki – jedyne 50 dolarów. Te większe, trwalsze i bardziej wyrafinowane mogą kosztować nawet 6000 dolarów.

Tatuaże ze złota wykonuje firma Precious Skin, która swoją siedzibę ma w Burdż Al-Arab – luksusowym, 7-gwiazdkowym hotelu o kształcie żagla.

Skąd wziął się pomysł na ozdabianie ciała złotem? Prawdopodobnie zwyczaj tej wywodzi się z Japonii. Lepszym jednak miejscem na taki biznes okazał się Dubaj, przez wielu nazywany "Złotym Miastem".

Dubaj | Tatuaż z 24-karatowego złota utrzymuje się na skórze około 7 dni
Dubaj | Tatuaż z 24-karatowego złota utrzymuje się na skórze około 7 dni (by Precious Skin )